top of page

Radek Antl. Těší mě

Psaním se živím tak dlouho, že se to na mně podepsalo (proti světlu připomínám písmeno "i" a uši mám jako dvě závorky). Už 12 let.

 

Za elitní agentury (Ogilvy, Triad, Kaspen, Boomerang Publishing, Creative Dock), média (FTV Prima, Česká televize, Radio United) i sám za sebe jsem psal a vymýšlel pro děti (ČT Déčko), puberťáky a studenty (Prima COOL, ČILICHILI, Kofola, Pražský Barcamp), pro intelektuály a alternativce (Radio 1, musicserver), pro mamky (Jihlavanka, Nutricia, Tesla Medical), pro taťky (AXA, Gambrinus, Velkopopovický Kozel, YIT), pro podnikatele (O2, Deloitte, Trisbee) i pro neziskovky (Daruj správně, Práce postižených, Staruping).

 

Pomohl jsem vyhrát řádku velkých tendrů (IKEA, Kofola, Jihlavanka, O2, Pilsner Urquell...) a našla by se i nějaká ta odborná ocenění za práce, na kterých jsem se významněji podílel (Epica Awards, PIAF, IMC Awards, Zlatý klinec, Louskáček, EFFIE, Český direkt... shortlist Křišťálové lupy a soutěže Golden Drum). Jako jazykového korektora mě už druhým rokem vyhledává MČ Praha 3 – Žižkov.

bottom of page